Fenix Sigorta Ara. Hiz. A.Ş

Sigortacılık sektöründe uzun yıllar boyunca müşterilerine hizmet sunmuş bireysel ve kurumsal sigorta ürünlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile sektörde ki yerini sağlamlaştırmıştır.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayıp bilgiye ve deneyime dayalı hizmetlerimizi sunarak ihtiyaçları en kısa zamanda doğru bir şekilde karşılamaktır. Ayrıca acente özel indirimleri teknik ve hasar konusunda uzman personelimizle satış sonrası müşteri memnuniyeti ,sigorta danışmanlığı ,ücretsiz hizmetler bizi diğer acentelerden ayıran faktörlerdir. Hedefimiz siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha etkili hizmet vermek.

Ayrıca,
Hepimizin kaybetmekten korktuğumuz maddi ve manevi değerleri var. Sağlığımız, ailemiz, sevdiklerimiz, işimiz, evimiz, arabamız, yaşam standartlarımız gibi. Çoğu zaman bu değerleri hastalık, kaza, yangın, deprem gibi nedenlerle kaybetme endişesini yaşıyoruz.
Peki, geleceğimizi planlarken bizim için önemli olan bu değerleri ne kadar ve nasıl güvence altına alıyoruz?
Bu soru hiçbirimiz için yeni değil, uzun zamandan bu yana insanlar maddi ve manevi değerlerini korumanın gayreti içinde oldular.

“Sahip olunan değerleri kaybetme riskini kabul edilebilir bir bedel karşılığında başkalarıyla paylaşma”, diğer bir deyişle sigorta!

Unutmayın!
Sigorta, Risk oluştuğunda satın alınamayacak tek üründür.

Hedefimiz Türkiye’ de sigortacılık sektöründe uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet veren lider bir acente olmaktır. Günümüzde görünür görünmez kazalar hayatımız alt üst edebiliyor. Tasarruflarınızla zararları gidermeye çalışmanız bile mevcut birikimleriniz her zaman zararınızı karşılamayabilir. İşte bu nedenle karşılaşabileceğiniz zararı gidermek için gelin “Hep Sigorta” olarak size destek olalım.
Özellikle baraj, köprü, viyadük, tünel, stadyum, okul, AVM ve Toplu Konutlar gibi büyük inşaat projelerinin de tüm risklerini güvence altına alan Hep Sigorta A.Ş. proje süreçlerinde etkin yönetim tecrübesi ile güvenilir iş ortağınız olarak görev almaktadır.

Prensiplerimiz
Sigortacı-Müşteri ilişkisini birbiriyle barışık olarak hayata geçirmek
Sigortalanacak tüm değerlerde uzman eller vasıtası ile güvenli bir yapı oluşturmak
Rekabet ortamının yarattığı denklemde müşterilere en iyi standartı en hızlı,en kolay ve en iyi fiyat garantisi ile sunmak
Sigortalan her değerin zarara uğramasında tazmini asıl görev bilmek bizleri diğerlerinden farklı kılan özelliklerdir.

Değerlerimiz
Güven
Hırs
Çözüm Odaklı Doğru İlerleme
Akılcı
Çağdaş
İyi Bakış
Sağlam
Sektörde öncülük
Şeffaf çalışma
Çalışma ve iş etiğine uyma
Sürekliliği sağlama

Fenix Sigorta olarak kısa sürede kazandığımız tecrübemizle her zaman sizlerin yanında olmayı amaçlıyoruz. Yeni ürün ve hizmetlerimizle daima sizlerin yanında, geleceğinizin güvencesi olarak koruma görevimizi sürdüreceğiz.

Fenix Sigorta güvencesinde hayata güvenilir adımlarla devam edin!